Kategooriad

Rahvustoitude ja -kultuuri festival KAMAlammas

25. septembril toimub 6. korda rahvuste päevale pühendatud KAMALAMMAS festivali suurpäev Rakvere Vallimäel kell 12.00-16.00.

Taaskord on kõigil huvilistel võimalus tulla maitsma erinevate rahvuste roogasid ja saada osa toredast kultuuriprogrammist. Oodata on Eesti, Filipiini, Jaapani, Venetsueela, Araabia, Iraani, India, Nigeeria, Ungari, Rootsi, Iiri ja mitmeid teisi rahvustoite. Kohale tuleb ka Briti õhujõudude esindus Tapalt, kes pakub oma väliköögist sõduritoitu ning tutvustab huvilistele oma sõjatehnikat.

Kultuurilaval esineb ansambel Justament, rahvamuusikaansambel Kungla, Alima tantsustuudio ja JJ-street. Diplomaatiliste esinduste rahvustoitude müügist saadav tulu annetatakse seekord A. Pärdi nimelise muusikamaja ehitusfondi.

Osalejatel palume kasutusele võtta COVID leviku tõkestamise meetmeid: hoida distantsi, võimalusel kanda maski, desinfitseerida käsi ja haigena püsida kodus. Hoolime endast ja teistest!

17. nov. 2021

Jõuluaja valguse mäng Rakvere Vallimäel

5. detsembril, 12. detsembril, 19. detsembril ja 26. detsembril kell 17.00 ja 18.00 Jõuluaja valguse mäng Rakvere Vallimäel. Rakvere Kultuurikeskus kutsub teid igal jõulukuu pühapäeval Vallimäele osa saama kaunist valgusemängust Kristjan Järvi muusika saatel. Dirigent ja helilooja Kristjan Järvi pani kokku unikaalse kõlapildiga ja mitmekülgse valiku oma loomingust.Põhjamaiselt müstilist muusikat ilmestab valguse mäng Vallimäe suurel […]

12. aug. 2021

The KID jääb ära

Muudatus Tõnis Niinemetsa grow-up comedy The KID viimaste etenduste plaanides.  Stand-up teater POINT planeeris The KIDI viimaseid etendusi neljal augusti õhtul vabas õhus.Rakveres, Tartus, Tallinnas ja Pärnus.Täna ühiskonnas valitsev teadmatus ning lühikese aja jooksul muutuvad ja kehtestuvad ettearvamatud piirangud ei võimalda turneed plaanitud mahus ja asukohtades ellu viia.  25. Augustil Rakveres ja 26. Augustil Tartus […]

3. aug. 2021

nublu „Kohviku tuur“ lükkub järgmisesse aastasse

Sel nädalavahetusel algama pidanud nublu „Kohviku tuur“ lükkub järgmisesse aastasse. Korraldajad annavad teada, et kõik juba soetatud piletid kehtivad automaatselt ka järgmisel aastal. Kuupäevade mittesobivuse korral on võimalik piletid tagasi osta. Lisainfo leiab aadressil www.kohvikutuur.ee. „Eelmisel nädalal lühikese etteteatamisega vastu võetud piirangud avalikele sündmustele on pannud meid keerulisse olukorda, mis ei võimalda meil tuuri vastavalt suve […]

28. mai 2021

Linnapäevad 2021

11.-13. juunini toimuvad Rakvere linnapäevad toovad melu ka Vallimäele: 11. juuni õhtul annab kontserdi sõnaotseses mõttes superstaar kui lavale astub  “Eesti otsib superstaari” neljanda hooaja võitja Liis Lemsalu; 12. juuni toob kell 16.00 “Virumaa Suvesaundi” kontserdi ning kell 20.00 tšellokvarteti C-Jam; 13. juuni astub päevase kontserdiga üles palavalt armastutud Jarek Kasar.

28. mai 2021

Tule meid jälgima

Rakvere Vallimägi on nüüdsest esindatud ka instagrami keskkonnas. Tule ja vaata läbi fotode, mida põnevat on Vallimäel toimumas. Leiad meid aadressilt www.instagram.com/rakverevallimagi

28. mai 2021

Kõnniteed saavad uue katte

Planeeritavalt jaanipäevaks on Vallimäe vabaõhukeskuse kõik graniitsõelmetega alad, mida on kokku ca 3800m2, kaetud uue kattega. Käimasolevate tööde käigus eemaldatakse jalgteedelt suur osa olemasolevaid sõelmeid ning asendatakse teise fraktsiooniga materjaliga, mis siis omakorda silutakse ja tihendatakse. Vabandame kõigi ees kui käimasolevad tööd kuidagi teie käimisi vallimäel segavad.